Навчально-науковий інститут філології

Центр іспанської мови та культури

Центр було створено у 2001 р. у рамках дії «Договору про створення Центру іспанської мови та культури між КНУ імені Тараса Шевченка (Україна) та Гранадським університетом (Іспанія)».

Метою діяльності підрозділу є сприяння вивченню іспанської мови та культури Іспанії, обмін академічною, науковою, діловою та культурною інформацією.

Серед напрямів роботи підрозділу – організація регулярних зустрічей з носіями іспанської мови у формі лекцій, семінарів, диспутів, конференцій, вечорів, презентацій, конкурсів. Проведення перекладацьких практик для студентів першої та другої мов. У співробітництві з Посольством Іспанії та Інститутом Сервантеса центр щорічно бере участь в організації міжнародних іспитів з іспанської мови як іноземної (DELE); проводить зустрічі з представниками посольств Іспанії та країн Латинської Америки для викладачів і студентів з нагоди національних свят цих країн.

У центрі створені умови для самостійного вивчення іспанської мови за допомогою літератури та застосування технічних засобів. Щоденно працює бібліотека для викладачів, аспірантів і студентів університету.

У центрі також можна переглянути художні фільми та новини іспанською мовою. Кінолекторій відбувається щодня з 12:00 до 14:00 та за запитом викладачів і студентів.

Директор центру – к.філол.н. О.Гусейнова.