NICE – Мережа міжкультурної компетенції для сприяння підприємництву (Network for Intercultural Competence to facilitate Entrepreneurship)

NICE – це програма віртуального обміну, яка складається з семи освітніх модулів, спрямованих на розвиток soft skills, а саме підприємницьких, міжкультурних та міжособистісних навичок, здатності до співпраці, навичок роботи в команді та фокусуванні на вирішенні реальних проблем, щоб сприяти професійному зростанню студентів та їхній готовності до працевлаштування.

В рамках цієї програми студенти працюють як індивідуально, так і в міждисциплінарних і мультикультурних командах для вирішення «глобальної проблеми».

Інтенсивні програми змішаної мобільності Erasmus+ (Erasmus+ Blended Intensive Programmes)

Інтенсивні програми змішаної мобільності – це новий механізм фінансування в рамках програми Erasmus+, міжнародна навчальна діяльність, що поєднує онлайн-співробітництво та коротку фізичну мобільність, розроблена на основі підходу, що базується на вирішенні реальних проблем. Програми такого типу складаються мінімум з 3 кредитів ECTS.

 

Враження студентів

про перебування в літній школі в

Падуанському університеті з

2 по 8 серпня

 NICE 2023

            Програма NICE реалізується в рамках твіннінгової співпраці з Единбурзьким університетом.

Наші студенти – учасники літньої школи, із задоволенням поділилися своїми враженнями та цікавим досвідом  реалізації спільних інтернаціональних проєктів, а також приємними спогадами перебування в міжнародний школі NICE.