Навчально-науковий інститут філології

Центр кримськотатарської мови та літератури

Центр був створений 2016 р. за сприяння Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) Кабінету Міністрів Турецької Республіки з метою вдосконалення системи підготовки фахівців з кримськотатарської філології, покращення умов для науково-методичної роботи викладачів кримськотатарської секції, створення умов для самостійного вивчення кримськотатарської мови та літератури студентами університету та інших ЗВО України.

Книжковий фонд центру представлений різноманітними навчально-методичними посібниками, підручниками, довідковими виданнями та художньою літературою кримськотатарською мовою.

На базі центру працює розмовний клуб, кінолекторій, проводяться симпозіуми та круглі столи з найактуальніших проблем кримськотатарської мови та літератури, фотовиставки, майстер-класи з кримськотатарської кухні, вишивки тощо.

Традиційними є літературні читання й поетичні вечори, присвячені вивченню творчості кримськотатарських і великих тюркських письменників та поетів, зустрічі з кримськотатарськими науковцями, літераторами, митцями та ін.

Директор – д.філол.н. І.Покровська.

Посилання на сайт:

https://sites.google.com/knu.ua/krymtatarcentr/контакти?authuser=0

Електронна адреса: kafedraturkologii@gmail.com

Телефон: (044) 239-31-57