Оголошення

Інтернаціоналізація та впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності

Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах #ErasmusDays 2023 спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у співпраці з закладами вищої освіти України – виконавцями проєктів з міжнародної кредитної мобільності 10 жовтня 2023 р. проводять Тренінг для працівників відділів з міжнародної діяльності та Еразмус+ координаторів закладів вищої освіти «Інтернаціоналізація та впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності» у гібридному форматі.

Захід відбудеться зі підтримки партнерів Всеукраїнських #ErasmusDays 2023: Представництво ЄС в Україні, Європейське виконавче агентство з питань  освіти та культури, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Рада з молодіжних питань при Президентові України, Національний олімпійський комітет України, Спортивний комітет України, Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, Європейська асоціація міжнародної освіти (EAIE), ГО «Професійна мережа менеджерів освіти та науки України» (ПММН України), Фонд Родини Богдана Гаврилишина, Ганноверський університет імені Лейбніца, Erasmus Student Network Ukraine, Young European Ambassadors, Українська Асоціація Молодіжних Рад, Erasmus Mundus Alumni, а також за активної участі українських університетів, молодіжних та інших організацій.

 

Що? Тренінг для працівників відділів з міжнародної діяльності та Еразмус+ координаторів закладів вищої освіти «Інтернаціоналізація та впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності».

Коли? 10 жовтня 2023 р., початок о 11:00 (за київським часом).

Де? Онлайн формат відсутній, захід супроводжується відеозаписом для подальшого поширення / офлайн (м. Київ). Місце проведення буде повідомлено в листі-підтвердженні про участь тільки зареєстрованим учасникам, які обрали очний (офлайн) формат. Кількість місць на очний (офлайн) формат обмежена: до 40 учасників (1 представник від організації)!

Цільова аудиторія: працівники відділів з міжнародної діяльності та Еразмус+ координатори закладів вищої освіти.

Мова воркшопу: українська.

Реєстрацію завершено. Онлайн формат відсутній, захід супроводжується відеозаписом для подальшого поширення через YouTube канал НЕО в Україні.

Для учасників офлайн: початок реєстрації на локації з 10:00 (за Києвом). Нагадуємо: кількість місць обмежена (до 40 учасників, один представник від ЗВО). Приміщення обладнане укриттям. Проїзд, проживання/перебування та відповідальність за дотримання правил безпеки у час військового стану забезпечується самими учасниками.

 

Просимо учасників обов’язково ознайомитись з ресурсами на сайті НЕО в Україні:

 

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина Жданова, менеджер НЕО в Україні, +38 093 773 43 92, office@erasmusplus.org.ua з копією на k.zhdanova@ukr.net

 

*за матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні