Оголошення

Управління проєктом, відповідальність за результат та забезпечення стійкості і впливу

Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах #ErasmusDays 2023 спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у співпраці з закладами вищої освіти України – виконавцями проєктів Жан Моне 10 жовтня 2023 р. проводять Воркшоп для команд проєктів-переможців Еразмус+ напряму Жан Моне 2023 року «Управління проєктом; Відповідальність за результат та забезпечення стійкості і впливу» у гібридному форматі.

Захід відбудеться зі підтримки партнерів Всеукраїнських #ErasmusDays 2023: Представництво ЄС в Україні, Європейське виконавче агентство з питань  освіти та культури, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Рада з молодіжних питань при Президентові України, Національний олімпійський комітет України, Спортивний комітет України, Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, Європейська асоціація міжнародної освіти (EAIE), ГО «Професійна мережа менеджерів освіти та науки України» (ПММН України), Фонд Родини Богдана Гаврилишина, Ганноверський університет імені Лейбніца, Erasmus Student Network Ukraine, Young European Ambassadors, Українська Асоціація Молодіжних Рад, Erasmus Mundus Alumni, а також за активної участі українських університетів, молодіжних та інших організацій.

 

Що? Воркшоп для команд проєктів-переможців Еразмус+ напряму Жан Моне 2023 року «Управління проєктом; Відповідальність за результат та забезпечення стійкості і впливу»

Коли? 10 жовтня 2023 р., початок о 11:00 (за київським часом).

Де? Гібридний формат – онлайн (на платформі Zoom з прямою трансляцією на YouTube каналі НЕО в Україні) / офлайн (м. Київ). Місце проведення буде повідомлено в листі-підтвердженні про участь тільки зареєстрованим учасникам, які обрали очний (офлайн) формат. Кількість місць на очний (офлайн) формат обмежена: до 30 учасників!

Цільова аудиторія: команди  проєктів Програми ЄС Еразмус+: Жан Моне – переможці 2023.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ – завантажити.

Мова воркшопу: українська.

Реєстрацію завершено. Всі бажаючі можуть долучитись до заходу через пряму трансляцію на YouTube каналі НЕО в Україні.

Для учасників офлайн: початок реєстрації на локації з 10:00 (за Києвом). Нагадуємо: кількість місць обмежена (до 30 учасників). Приміщення обладнане укриттям. Проїзд, проживання/перебування та відповідальність за дотримання правил безпеки у час військового стану забезпечується самими учасниками.

 

Просимо учасників обовязково ознайомитись з ресурсами на сайті НЕО в Україні:

 

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Петро КРАЙНІК, менеджер НЕО в Україні, +38 095 458 67 95, office@erasmusplus.org.ua з копією на pkrayn@gmail.com.

 

*за матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні