Оголошення

Boost Your Network and Share Your Internationalisation Experience at the EAIE conference

Дата: 11 жовтня 2023 року, 14:30 – 16:30 EEST (GMT+3)/український час через Zoom. Реєстрація відкрита до 10.10 за цим посиланням.

Організатори:

Ганноверський університет імені Лейбніца та Київський національний університет імені Тараса Шевченка у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Професійною мережею менеджерів освіти та науки України (PNRM Ukraine), Європейською асоціацією міжнародної освіти (EAIE).

Опис:

На цьому вебінарі ви отримаєте інформацію про найбільшу та найактуальнішу професійну подію в Європі на тему інтернаціоналізації вищої освіти – щорічну конференцію та виставку EAIE. Крім того, ви дізнаєтесь, як стати доповідачем на EAIE та поділитися своїм досвідом або співпрацювати з EAIE в інші способи.

EAIE скорочено називається Європейська Асоціація з Міжнародної Освіти. Це організація, діяльністю якої керують її члени, є також європейським центром експертизи, співпраці та обміну досвідом у сфері інтернаціоналізації. Конференція та виставка EAIE, які щорічно відвідують понад 6400 професіоналів з більш ніж 90 країн світу, є унікальною платформою для навчання, передачі знань та стратегічного обміну в усіх сферах інтернаціоналізації вищої освіти в Європі та за її межами. Це також місце, де ви можете зустрітися з вашими партнерами по програмі Еразмус+ та налагодити зв’язки з багатьма іншими.

Завдяки підтримці EAIE, представники українських вищих навчальних закладів разом з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Професійною мережею менеджерів освіти та науки України (PNRM) та Українським державним центром міжнародної освіти представляють Україну на конференції та виставці EAIE в Роттердамі, Нідерланди, цього року. Вони поділяться з вами своїми думками, досвідом та останніми тенденціями з виставки та конференції.

Ця ініціатива, а також участь українських університетів у EAIE координується Міжнародним відділом Ганноверського університету ім. Лейбніца в рамках проекту “Менеджмент інтернаціоналізації та німецько-українського академічного співробітництва” (MoI Ukraine), який реалізується спільно з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка з метою підтримки інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів. Цей проект підтримується Німецькою академічною службою обмінів за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини (BMBF). Однією з його цілей є інтеграція української вищої освіти та науки до європейських структур.