Оголошення

Триває конкурсний відбір на всесвітню програму «Насіння для майбутнього»

Освітня програма «Насіння для майбутнього» відбудеться з 6 до 13 листопада 2023 року в Києві. До фінального відбору потраплять двадцять кращих українських студентів, які впродовж програми навчатимуться і працюватимуть у проєктних групах,  розробляючи стартапи для вирішення соціальних і екологічних проблем. Кращі студенти будуть запрошені на оплачуване стажування в «Хуавей Україна».  За результатами програми кращі стартапи з усього світу змагатимуться за право участі у міжнародному конкурсі Tech4Good Startup Sprint із призовим фондом 100 тисяч доларів США, відбір до якого очікується в грудні 2023 року.

Учасниками зможуть стати студенти університетів (технічних та нетехнічних спеціальностей) з високими результатами навчання і прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які живуть в Україні, активно цікавляться технологіями, хочуть працювати у сфері ІКТ та використовувати технології в різних галузях. До участі запрошуються студенти бакалаврату (починаючи з третього року навчання) та магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2023 році.

Конкурсний відбір триває до 23 жовтня 2023 року включно. Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму за цим посиланням. Зареєстровані студенти та випускники отримають запрошення на онлайн-співбесіду українською та англійською мовами. Після успішного проходження співбесіди учасники отримають «Інформаційний лист учасника».

 

«Насіння для майбутнього» у 2023 році – це інтенсивна інноваційна програма, зміст якої щороку оновлюється. Цьогоріч планується таке:

  • Тренінги з іспитами, які треба буде пройти онлайн на платформі Seeds for the Future Academy.
  • Освітня програма відбудеться за участі міжнародних і українських експертів у сфері ІКТ про галузеві тенденції в телекомунікаціях, цифрову трансформацію, штучний інтелект, ІКТ рішення для різних галузей, інновації.
  • Виконання практичних завдань та обговорення прикладів використання ІКТ в різних галузях.
  • Майстер-класи з лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку.
  • Розвиток навичок комунікації, презентації себе та ідей стартапів.
  • Щоденна робота в проєктних групах над створенням технологічних стартапів для вирішення соціальних і екологічних проблем та конкурс на кращий проєкт.
  • Практичні поради з працевлаштування та можливості оплачуваного стажування для кількох найкращих учасників та учасниць програми.
  • Відвідання «Хуавей Україна» та знайомство з командою.
  • Спілкування з учасниками з інших країн світу.

 

Для відібраних учасників проживання, харчування та проїзд по Україні безоплатні. Мова навчання – англійська. Після успішного проходження обов’язкових курсів із тестами, участі у проєктних групах зі створення стартапів передбачено сертифікат учасника. Подробиці. Із запитаннями про програму звертайтеся до Аліни Севастюк (sevastiuk.alina@huawei.com, +380 95 462 82 82).

 

Про програму «Насіння для майбутнього». Всесвітня програма «Насіння для майбутнього» (Seedsfor the Future) є головною соціальною програмою компанії Huawei. Ця багаторічна ініціатива спрямована на розвиток навичок у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), підтримку лідерів майбутнього та спільнот у цифровому світі. З моменту заснування в Таїланді у 2008 році програма «Насіння для майбутнього» проводиться в 139 країнах і регіонах по всьому світу. У ній взяли участь понад 15 тисяч студентів. В Україні програма «Насіння для майбутнього» проходить з 2016 року за підтримки Міністерства освіти та науки України. Участь у програмі взяли понад 100 українських студентів.