Оголошення

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРІВ, МАГІСТРІВ!

Оголошується конкурсний відбір для участі у Міжнародній літній школі CuriousU-2022.
Досвід CuriousU – це унікальне поєднання програми європейської літньої школи з міжнародним смаком у поєднанні з фестивальною темою, запропонованою провідним підприємницьким Університетом Твенте. Пакет літньої школи включає академічні курси, онлайн-платформу навчання, соціальну програму, майстер-класи та натхненних спікерів. Останній випуск CuriousU мав величезний успіх із учасниками з більш ніж 50 країн! Відвідайте літню школу CuriousU та надихніться.

Дати проведення: 14-23 серпня 2022 року.

Місце: кампус Університету Твенте (м. Енсхеде, Нідерланди).

Мова: англійська.

Для кого: іноземні студенти на другому-останньому курсі бакалаврської програми, студенти першого курсу магістерської програми університетів прикладних наук, а також усі зацікавлені та з допитливим розумом.

Вимоги для кандидатів: студенти повинні мати принаймні рівень бакалавра та мінімальний вік від 18 років.
Усі курси та доповіді в CuriousU проходять англійською. Тому CuriousU – це чудова можливість попрактикувати свої знання англійської мови! Очікується, що кандидати добре володіють англійською мовою (наприклад, IELTS 6.0, B2, TOEFL 80 Інтернет-тест або еквівалент). Ці мовні вимоги є вашою власною відповідальністю і дозволять вам стежити за лекціями курсу, писати статті та брати активну участь в обговореннях. Тому заявникам не потрібно доводити запропоновані мовні навички в процесі реєстрації.

Фінансування: для студентів КНУ організатори покривають базовий пакет учасника, до якого входить: участь в одному з академічних курсів, соціальну програму (культурна діяльність, спортивні заняття, надихаючі спікери, учасники з більш ніж 50 країн), харчування та проживання в наметі. Зверніть увагу, що учасники несуть відповідальність за бронювання авіаквитків та оформлення туристичної страховки. Якщо учасник бажає покращити своє житло (готель), це можливо за додаткову плату, більше інформації за посиланням

https://www.utwente.nl/en/summer-school-curiousu/information/accommodation/#flexotel

Ознайомитися з тематикою літніх курсів можна за посиланням
https://www.utwente.nl/en/summer-school-curiousu/summer-course/

Дедлайн подачі документів: 15 липня 2022 року

Претенденти на участь у літній школі мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
Увага! Мотиваційний лист має містити відповіді на наступні запитання:
⦁ Why do you want to participate in the Summer School and what is the topic of the online course you are interested in from the list of courses offered by the organizers?
⦁ How would participating in the Summer School benefit you and your future goals? For example, how does your educational background relate to the Summer School’s focus areas and what skills are you expecting to enhance via attending the Summer School?
⦁ Why would you be a good ambassador from your university for the Summer School?

  1. Сертифікат про рівень знання англійської мови – не нижче B1.
  2. Витяг з оцінками (можливо українською мовою, з підрахованим середнім балом).
  3. ВАЖЛИВО! Заповнити онлайн форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVS4K1rFeb2xXb6Ld9x_TityqpxxoISquhaN7jUIplYrxp7g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
  4. Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF, назва файлу має містити назву літньої школи та прізвище претендента: Summer School_ CuriousU-2022_Ivanenko та надісланий на електронну адресу viktoriia.tkachenko@knu.ua .
    За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків до Ткаченко Вікторії Іванівни, провідного фахівця відділу міжнародних зв’язків.