ВажливеНовини

Kseniya Smyrnova проректор з міжнародного співробітництва взяла участь в EURAM 2022 Conference “Leading Digital Transformation”

Kseniya Smyrnova проректор з міжнародного співробітництва взяла участь в EURAM 2022 Conference “Leading Digital Transformation” (Winterthur, Switzerland), де виступила з докладом на тему: «Global challenges on aftermath war in Ukraine for science diplomacy”.

?Тема конференції : Перехід до інформаційних технологій, поряд з великими даними, алгоритмами та розумною аналітикою та вплив на всі сектори: приватні, державні та некомерційні.

?Конференцію відкрили Жан-Марк Півето, Професор Цюріхського університету прикладних наук;
Катрін М. Мослейн, FAU Erlangen-Nürnberg & HHL Leipzig Graduate School of Management/President EURAM;
Кармен Волкер Шпех, Начальник відділу з питань економіки кантону Цюріх;
Ігнаціо Кассіс Президент Швейцарської Конфедерації.

?Презедент Швейцарії підкреслив масштабність та важливість конференції для світової спільноти. Кассіс зазначив, що EURAM досліджує та впроваджує нові форми і методи роботи, які є актуальними в сучасному світі.

?Другий день пройшов не менш насичено, було обговорено питання використання цифрової дипломатії України в умовах війни, протистояння фейкам та важливість соціальних мереж, як інструменту для поширення правдивої інформації. Принагідно було зазначено, що Україна є зразком активно діючої публічної дипломатії з використанням всіх необхідних методів та інструментів.

 

Leave a Response