Оголошення

Шановні колеги! IDE-JETRO пропонує трирічну фіксовану посаду для тих, хто займається дослідженнями, пов’язаними з економікою, політикою та соціальними науками в країнах, що розвиваються.


Інститут економік, що розвиваються при організації зовнішньої торгівлі Японії (IDE-JETRO)/ The Institute of Developing Economies, Japan External Trade Organization (IDE-JETRO) – це аналітичний центр при Міністерстві економіки, торгівлі та промисловості Японії, який зосереджений на наданні уявлень про місцеві дослідження, розвиток та сприяння академічній співпраці в усьому світі.
У відповідь на триваючу гуманітарну кризу в Україні IDE-JETRO вирішила підтримати дослідників, які постраждали від агресії Росії проти України. IDE-JETRO пропонує трирічну фіксовану посаду для тих, хто займається дослідженнями, пов’язаними з економікою, політикою та соціальними науками в країнах, що розвиваються.
Хто може брати участь: дослідники, які мають ступінь доктора філософії в галузі соціальних та гуманітарних наук, таких як економіка, політологія, право, міжнародні відносини, дослідження розвитку, географія, економічна, політична чи соціальна історія та тих, хто очікує на отримання ступеню доктора філософії у 2023 році.

Для отримання додаткової інформації: : https://www.ide.go.jp/English/Recruit/Fixed_Term2022ukr.html

E-mail: ide-recruit@ide.go.jp.