Оголошення

Нова європейська серія Баухаус: Зелені міста, орієнтовані на майбутнє – біорізноманіття в містах, благополуччя та стійкість до кліматичних змін

Шановні викладачі та здобувачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

29 квітня 2025 року об 11:00 CEST / 10:00 BST / 12:00 (Київський час) в рамках лекції ви дізнаєтесь, як інтеграція зелених насаджень в університетські кампуси та міське середовище безпосередньо сприяє благополуччю студентів та громад.

Доповідач: Професор Франческо Ферріні; професор кафедри сільського господарства, продовольства, навколишнього середовища та лісового господарства; Флорентійський університет.

Детальніше про лекцію:

Зелена інфраструктура все частіше розглядається як необхідна умова для побудови сталих і стійких до змін клімату міст. В рамках цього заходу розглядається екологічна та соціальна цінність дерев і зелених насаджень в академічному та міському середовищі, а також їхній внесок у кліматичну стійкість і благополуччя. Досліджується роль міського лісовідновлення та вплив біорізноманіття на студентів і місцеві громади, зокрема надається огляд того, як завдяки «зеленому» дизайну можна зробити внесок у перспективний міський розвиток.

Долучайтеся до цієї першої лекції 29 квітня 2025 року об 11:00-12:00 за центральноєвропейським часом / 10:00-11:00 за британським часом / 12:00-13:00 за східноєвропейським часом.

Детальніше про серію: Новий європейський Баухаус об’єднується з EUniWell – Нове бачення стійких університетів, міст і сільських районів.

Новий Європейський Баухаус (НЄБ) – це програма, започаткована Європейською Комісією з метою об’єднати сталість, інклюзивність та естетичність у реконструкції житлових приміщень. Її концепція тісно переплітається із зобов’язаннями EUniWell щодо благополуччя, оскільки ці два поняття – сталість і благополуччя – глибоко взаємопов’язані: зелені кампуси позитивно впливають на ментальне здоров’я, системи сталого харчування сприяють забезпеченню рівноправності, а людиноцентричне міське планування сприяє залученню громадськості до життя.

Мета цієї серії лекцій – об’єднати зусилля обох ініціатив, досліджуючи шляхи впровадження університетами принципів НЄБ для формування більш здорових, екологічних та інклюзивних середовищ.

Однак ця модернізація не повинна обмежуватися університетськими містечками. Університети, як важливі громадські інституції, покликані підтримувати сталий розвиток міських і сільських територій, співпрацюючи з муніципалітетами, місцевими громадами та органами влади. Через залучення до громадських університетських ініціатив, вищі навчальні заклади можуть стати активними учасниками у створенні більш комфортних для життя міст і квітучих сільських регіонів.

Ці лекції спрямовані на залучення студентів, викладачів, муніципальних керівників та експертів до спільного переосмислення ролі університетів як осередків інновацій, що роблять внесок у сталий розвиток їхніх регіонів, у повній відповідності до концепції НЄБ.

Додаткова інформація

Приєднуйтесь до першого вебінару за посиланням Zoom нижче:

Посилання

ID: 831 1903 3991
Код: 030941