Конкурси

Конкурс на навчання в рамках програми Еразмус+: Європейський університет Віадріна (Німеччина)

До уваги студентів 2 та 3 курсу, а також студентів магістратури 1 року навчання Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання впродовж осіннього семестру 2024-2025 н. р. у Європейському університеті Віадріна, Німеччина.

Сайт Університету

Кінцевий термін подачі документів: 14 червня 2024 року до 12:00.

Cпеціальності: науки про культуру та соціальні науки: право (обов‘язкове володіння німецькою мовою на рівні В2-С2), бізнес-адміністрування, історія, філологія, соціологія, психологія.

Прохання звіряти наявність предметного напрямку та мову навчання (англійська/німецька) в каталозі.

Каталог курсів

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS;

2. Learning Agreement. Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. Документ має бути погоджений та підписаний академічним координатором на факультеті.

3. Мотиваційний лист (до 1 сторінки A4), який має містити відповіді на наступні питання:

• Чому Ви бажаєте взяти участь у програмі Еразмус+ і навчатися в Університеті Віадріна?
• Як навчання в університеті зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
• Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
• Чому Ви були б гідним представником від КНУ для участі в обміні?

4. Сертифікат про рівень володіння англійською або німецькою мовою на рівні не нижчому за В2 (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка або рекомендація від викладача англійської мови із зазначенням рівня).

5.Для бакалаврів: витяг із залікової книжки англійською мовою. Для магістрів: скан диплому бакалавра з додатком, а також Transcript of records.

6. Для участі заповніть форму.

7.ФОТО першої сторінки закордонного паспорту.

ВАЖЛИВО:

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Viadrina-2024_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародних зв‘язків erasmus.international@knu.ua.
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
** Початок навчання – жовтень 2024 року.
Перед початком навчання партнери пропонують пройти інтенсивний курс німецької мови, який розпочнеться у вересні.
У разі виникнення запитань, просимо звертатися у Відділ міжнародних зв’язків за номером
(044) 239-31-50.
Бажаємо успіхів!