Конкурси

Конкурс на навчання/стажування впродовж осіннього семестру 2024/2025 навчального року в рамках Угоди про двостороннє співробітництво з Університетом Кіркларелі, Туреччина (Kırklareli University, Turkey)

До уваги бакалаврів 2-3 курсу, магістрів 1 року навчання спеціальності тюркологія.

Оголошується конкурсний відбір для реалізації мобільності  протягом осіннього семестру 2024-2025 н.р. в Університетом Кіркларелі (Туреччина). Навчання в мовному центрі TÖMER  та проживання в гуртожитку університету – партнеру безкоштовне.

Сайт Університету

Термін подачі аплікаційних документів: 19 червня 2024 року.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
  2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки), який має містити відповіді на наступні питання.
  • Чому Ви бажаєте взяти участь у програмі мобільності та навчатися в Університеті Кіркларелі?
  • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
  1. Сертифікат про рівень знання англійської/турецької мови.
  2. Для бакалаврів: витяг із залікової книжки англійською мовою. Для магістрів: скан диплому бакалавра з додатком, а також Transcript of records. За витягами просимо звертатися до методиста на факультеті/інституті.
  3. Для участі в конкурсі необхідно заповнити гугл-форму.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Kırklareli-2023_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародних зв‘язків international@knu.ua, в копію поставити Тетяну Петрівну Дружченко, email: druzhchenko.tetiana@knu.ua , координатора даної програми.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.