Новини

Відбувся міжнародний семінар «Трансформація інститутів і суспільств: рахунки для сталого майбутнього» в Університеті НОРД (Буде, Норвегія)

12 лютого 2024 року в Університеті НОРД (Буде, Норвегія) представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі професорсько-викладацького складу економічного факультету: професора І. О. Лютого, заступника декана з навчальної роботи економічного факультету, доцентів О. Любкіної та А. Магомедової та професора факультету комп’ютерних наук та кібернетики В. Заславського взяли участь у роботі міжнародного семінару «Трансформація інститутів і суспільств: рахунки для сталого майбутнього».

Семінар був присвячений розгляду питань ролі наукових досліджень та їх впливу на соціальний розвиток та стійкість економіки, вагомості розвитку міжнародного співробітництва та участі університетів у міжнародних міждисциплінарних проєктах, бізнес підтримки та соціального розвитку, а також аналізу соціально-політичних результатів та перспектив співробітництва між КНУ імені Тараса Шевченка та Бізнес школою Університету НОРД.

Представники КНУ імені Тараса Шевченка та учасники спільних освітніх проєктів, які навчаються та працюють в Університеті НОРД, привітали директора Бізнес школи Університету НОРД, професора Фруде Меллемвіка з 70-річчям, вручивши йому Подяку Ректора КНУ імені Тараса Шевченка, сувеніри із символікою університету та особисті подарунки.

З 12 по 15 лютого відбулися зустрічі із представниками Бізнес школи, з якими уже 15 років здійснюється співробітництво з метою розвитку мобільності та підготовки міжнародних проєктів. Темою зустрічі з професором Анатолієм Бурмістровим було ініціювання та підготовка нових освітніх та наукових проєктів, подальший розвиток міжнародного співробітництва між університетами, а питання співпраці у сфері інновацій та можливість підготовки спільного освітнього проєкту стали предметом обговорення В. Заславського із деканом Бізнес школи, професором Gry Agnette Alsos.

14 лютого учасники семінару були присутні на публічному захисті PhD дисертації аспірантки економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Валерії Мельник. Після оголошення позитивного результату захисту дисертації Валерію Мельник привітали колеги та гості Університету НОРД.