Оголошення

«Справляйте враження!»: Онлайн-семінар з навичок нетворкінгу та самомаркетингу

Шановні дослідники!

Альянс EUniWell запрошує вас взяти участь в онлайн-семінарі «Справляйте враження!», присвяченому покращенню навичок нетворкінгу та самомаркетингу, який відбудеться 22 березня у форматі сесії семінарів на повний день. Для участі в програмі буде відібрано 12 кандидатів з різних країн. Програма передбачає інтерактивні вправи для вдосконалення мови тіла, підвищення якості змістовного наповнення мови та структурування власних ідей.

Метою семінару є розробка стратегії, направленої на те, аби справляти тривале та позитивне враження на групи, колег та важливих контактних осіб (нетворкінг). Професійні інструктори розкриють секрети ефективної комунікації, навчаючи учасників, як найкраще представити себе та справити позитивне враження.

Зміст семінару:

  • Самомаркетинг: ефективне представлення себе
  • Спонтанна світська бесіда: осмислена неформальна розмова
  • Стратегії для сценаріїв співбесіди
  • Лаконічне й змістовне вступне слово: справляйте враження!
  • Акцент на мові тіла

Просимо звернути увагу: цей семінар розроблено для сприяння взаємодії між учасниками. Аби максимально наблизитися до аудиторного формату, ми просимо вас долучатися до цієї онлайн-події із ввімкненою камерою для більш живого спілкування.

Дата: 22 березня 2024 р.

Час: 9:00 – 16:30 CET / 10:00 – 17:30 за Київським часом

Кількість учасників: 12

Цільова аудиторія: всі дослідники

Платформа: Zoom

Процес подачі заявки

Будь ласка, надішліть заявку із зазначенням вашої посади й університету зі своєї корпоративної електронної пошти на адресу fellowships@euniwell.eu до 10 березня 2024 року.