Оголошення

Березневі вебінари з питань інновацій від INU

Міжнародна мережа університетів організовує вебінари, присвячені питанням інновацій. До участі запрошуються студенти та співробітники університетів мережі INU.

Розклад вебінарів:

  • Інновації для соціального навчання (1 березня)
  • Креативність та інновації (15 березня)
  • Лідерство у сфері вищої освіти: шлях до інновацій та досконалості (26 березня)

Інновації для соціального навчання (1 березня)

В ході вебінару буде розглянуто, як інновації перетворюються на каталізатор змін, надихаючи окремих людей і команди на активну участь у процесах соціального навчання. Розглядаючи реальні приклади та найкращі практики, учасники отримають практичні знання про використання інновацій для створення динамічних навчальних екосистем, що сприяють підвищенню адаптивності, креативності та стійкості.

Доповідачі: доктор Sally Kah (Університет Де Монфор, Велика Британія), професор Kassa Woldesenbet Beta (Університет Де Монфор, Велика Британія)

Реєстрація та додаткова інформація за посиланням.

Креативність та інновації (15 березня)

Зміни та динаміка бізнесу в умовах технологічної турбулентності змушують переглядати не лише бізнес-моделі, але й підходи до роботи та способи мислення. В ході вебінару буде розглянуто використання креативності та інновацій в бізнес-процесах, а також проаналізовано способи роботи та підходи, поширені в азійському та європейському регіонах.

Доповідачі: доктор Bahare Afrahi (Кінгстонський університет в Лондоні, Велика Британія), професор, доктор Bambang Sugiharto (Католицький університет Парахьянган, Індонезія)

Реєстрація та додаткова інформація за посиланням.

Лідерство у сфері вищої освіти: шлях до інновацій та досконалості (26 березня)

Цей вебінар – чудова можливість для тих, хто прагне стати лідером у сфері вищої освіти та вдосконалити свої лідерські навички. Він покликаний забезпечити всебічне розуміння того, як ініціювати та очолити стійку програму викладання та досліджень у різних контекстах.

Доповідачі: доктор Mangadar Situmorang (Католицький університет Парахьянган, Індонезія), доктор Demola Obembe (Університет Ноттінгем Трент, Велика Британія).

Реєстрація та додаткова інформація за посиланням.