Новини

5 викладачів КНУ взяли участь у тижневій програмі професійного розвитку в сфері COIL для викладачів Альянсу українських університетів

З 29 січня по 02 лютого 2024 року 5 викладачів КНУ імені Тараса Шевченка: Гончарук Лілія Миколаївна, к.філол.н., полковник, начальник кафедри спеціальної мовної підготовки військового факультету міжнародних відносин та права Військового інституту; Перепльотчикова Світлана Євгеніївна, к. філол. н., доцент кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації НН Інституту філології; Пожар Анастасія Борисівна, к.філол.н., доцент кафедри іноземних мов НН Інституту права; Шворак Людмила Олександрівна к.е.н., доцент, доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин НН Інституту міжнародних відносин і Яшенкова Ольга Володимирівна, к. філол. н., доцент кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації НН Інституту філології взяли  участь в тижневій програмі професійного розвитку в сфері COIL для викладачів Альянсу українських університетів “AUU Global Synergy through Collaborative Online International Learning” (COIL), яка проходила в Українському католицькому університеті (м.Львів). Ця програма є однією з ініціатив Альянсу українських університетів, що має на меті сприяти розвитку спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL). Під час тренінгу учасники з університетів-членів АУУ здобули знання та навички з використання інструментів COIL для сприяння міжкультурній співпраці, збагачення освітнього контенту та налагодження глобальних партнерств. Зокрема, дослідили COIL-кейси, ефективні інтеграційні стратегії, управління проектами, міжкультурні комунікації. Відомі експерти COIL з усього світу поділилися своїм досвідом. Учасники розробили особисті плани дій для інтеграції COIL у свою викладацьку практику.

Участь в програмі професійного розвитку з інтернаціоналізації вищої освіти взяли 34 учасники з 6 університетів Альянсу. 

Враженнями ділиться пані Ольга:

Щира подяка керівництву Університету та KNU International Relations Office за підтримку і надану можливість взяти участь у програмі професійного розвитку з інтернаціоналізації вищої освіти AUU Global Synergy. Програма дала змогу не лише поглибити знання про COIL та отримати цінні практичні навички для майбутніх проєктів, а й зустріти висококваліфікованих фахівців, які дійсно прагнуть підвищити якість вищої освіти в Україні. Потужна команда КНУТШ повернулись до дому з ідеями нових проєктів, один із яких планує реалізувати найближчим часом“.

Враженнями ділиться пані Лілія:

“Хочу подякувати не тільки від себе, а від нашого Військового інституту за можливість взяти  участь в програмі. Цей напрямок є новим, але дуже перспективним і важливим для військової спільноти. Програма дала можливість не тільки надихнутись на подальшу роботу, а і познайомитись з однодумцями, які прагнуть розвитку та підвищення якості  вищої освіти.”