Оголошення

Курс “Переосмислення гендеру, війни та миру в ХХІ столітті. Україна в порівняльній перспективі”

Шановні студенти!

Запрошуємо на курс «Переосмислення гендеру, війни та миру в ХХІ столітті. Україна в порівняльній перспективі», який спрямований на критичне переосмислення ґендерних студійу рамках порівняльних підходів до війни і миру з регіональним фокусом на війні росії в Україніта на пострадянському просторі.

Курс був спільно розроблений Київським національним університетом імені Тараса Шевченка(Україна), Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна (Україна), Державним університетом Ілії (Грузія), Європейським гуманітарним університетом (Литва) та Лундським університетом (Швеція) в рамках проєкту «Гендерні студії та виклики війни у забезпеченні стійкості університетів в Україні: нетворкінг задля досконалості викладання та інституційного розвитку» за фінансування Шведського Інституту. Координатором проєкту є Лундський університет.

Лекції відбуватимуться у форматі zoom о 12:00 по Києву. Студенти, які візьмуть участь у більш ніж 10 лекціях, отримають міжнародний сертифікат про відвідування від Лундського університету.

Для участі в курсі просимо заповнити реєстраційну форму.

Детальніша інформація про проєкт за покликанням.