Оголошення

Молодь, благополуччя та пандемія Covid-19 – уроки на майбутнє від Комісії з питань політики EuniWell

Запрошуємо викладачів і студентів КНУ ім. Тараса Шевченка на відкриту лекцію «Молодь, благополуччя та пандемія Covid-19 – уроки на майбутнє від Комісії з питань політики EuniWell», яка відбудеться 17 жовтня 2023 року, о 16:00 за центральноєвропейським часом / 17:00 за київським часом у рамках серії відкритих лекцій Альянсу EuniWell.

Про лекцію:

У цій лекції будуть підведені підсумки першої Комісії з питань політики EUniWell, очолюваної Бірмінгемським університетом від імені Альянсу EUniWell. Ця комісія працювала з червня 2020 року по лютий 2023 року тадосліджувала вплив пандемії COVID-19 на молодь (15-24 роки) по всій Європі. Заключний звіт ґрунтується на результатах академічних досліджень, інституційних практик та взаємодії з молоддю з університетів-партнерів EUniWell.

На лекцій окреслюватимуться цілі Комісії з питань політики та основні висновки дослідження доказів щодо нерівномірного впливу пандемії на освіту, зайнятість та психічне здоров’я різних груп молоді. Наслідки цих висновків будуть розглянуті в мінливому постпандемічному контексті по всій Європі, а у звіті Комісії з питань політики будуть висвітлені політичні уроки, які допоможуть подолати триваючий вплив кризи COVID-19 на благополуччя молоді.

Про лекторів:

Професор Робін Міллер – науковець із міжнародною репутацією в галузі інтеграції, лідерства та громадських підходів в охороні здоров’я та соціальній допомозі. Він є головним співредактором Міжнародного журналу інтегрованої допомоги (Journal of Integrated Care) та старшим науковим співробітником Школи досліджень соціальної допомоги. Робін є директором із глобального залучення в Коледжі соціальних наук Бірмінгемського університету та керівником робочого пакету EUniWell Society & Education.

Д-р Пол Валланс – науковий співробітник EUniWell, який працює в Інституті економіки та розвитку міста та регіону (City-REDI) при Бірмінгемському університеті. Він є дослідником, який досліджує політику та отримав міждисциплінарну освіту в галузі соціальних наук; має досвід у сфері місцевого та регіонального розвитку. Окрім роботи в Комісії з питань політики, він очолює розробку методологічної бази, яка може бути використана для аналізу поточного та майбутнього впливу різних видів діяльності EUniWell на благополуччя в університетах-партнерах та регіонах.

Ліам Волш – директор зі студентських питань EUniWell. У цій ролі він очолює Європейську студентську раду EUniWell і безпосередньо працює з ректорами та проректорами університетів по всій Європі, щоб покращити добробут усіх, хто навчається та працює в університетах. Ліам є випускником Бірмінгемського університету 2023 року за спеціальністю «Географія» та був головою місцевого осередку EuniWell.

Приєднатись до лекції можна за цим покликанням:

Zoom