Конкурси

Cтажування у Вроцлавському університеті (Erasmus+ KA107)

До уваги викладачів та співробітників КНУ імені Тараса Шевченка!

Оголошується конкурсний відбір на участь у мобільності з метою викладання та стажування у Вроцлавському університеті (Польща) в рамках програми Erasmus+ KA107 протягом академічного року 2023/2024.

Період мобільності: 5 робочих днів

Кількість місць:

  • 3 стипендії на викладання
  • 3 стипендії на стажування

Кандидати на викладання можуть зв’язатися з координаторами програми Еразмус+ на факультетах Вроцлавського університету, від яких вони можуть отримати підтримку в організації мобільності та погодити їх викладацькі пропозиції. Що стосується адміністративного персоналу, то стажування будуть організовані за підтримки Міжнародного офісу Вроцлавського університету.

Список координаторів та предметні напрямки за посиланням.

Сайт університету за посиланням.

Дедлайн подачі документів на пошту: 2/08/2023

Для того, щоб взяти участь у конкурсі просимо надіслати наступний пакет документів:

  • CV у форматі Europass
  • Staff Mobility Agreement for Teaching or Training (заповнений і підписаний аплікантом та завізований завідувачем кафедри або керівником підрозділу)
  • Заповнити онлайн-форму

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента:  Wroclaw_Staff-_Training (or Teaching)_2023_Ivanenko та надісланий на електронну пошту: erasmus.international@knu.ua та  international@knu.ua.

Якщо виникли запитання, просимо звертатися з запитом на пошту erasmus.international@knu.ua

#Erasmus+