Від Леонардо да Вінчі до ери ChatGPT: історія штучного інтелекту та його вплив на наукові досягнення, що відзначені Нобелівською премією.
Шановні студенти та викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Варшавський університет в рамках проєкту «4EU+ для України II», що фінансується NAWA, запрошує до участі у вебінарі:
Від Леонардо да Вінчі до ери ChatGPT: історія штучного інтелекту та його вплив на наукові досягнення, що відзначені Нобелівською премією.
Вебінар відбудеться 18 грудня 2024 року о 14:00-15:30 за варшавським часом, 15:00-16:30 за українським часом.
Запланована тривалість вебінару – 90 хвилин.
Для участі у заході реєстрація є обов’язковою. Якщо ви зацікавилися цією можливістю, будь ласка, заповніть Реєстраційну форму не пізніше 16 грудня 2024 року.
Реєстраційну форму можна знайти за цим посиланням.
Доповідач: Мацей Свєховський
Мацей Свєховський – досвідчений комп’ютерний науковець, дослідник і програміст, який одночасно займається чотирма напрямками. Передусім, він працює у двох споріднених компаніях – QED Software (керівник лабораторії) та QED Games (головний технічний директор). Крім того, він викладає один предмет у Варшавському університеті на факультеті математики, інформатики та механіки, а також є співзасновником Фонду «Інформаційні технології для психіатрії», де він обіймає посаду віце-президента.
У 2015 році Свєховський отримав ступінь доктора філософії з відзнакою в галузі штучного інтелекту в Інституті системних досліджень Польської академії наук. Здобув ступінь бакалавра та магістра комп’ютерних наук у Варшавському технологічному університеті. У 2013-2014 роках був запрошеним дослідником в Університеті Нового Південного Уельсу, Австралія. У 2012-2014 роках брав участь у Міжнародній олімпіаді з базових комп’ютерних ігор, яку проводив Стенфордський університет, і двічі доходив до чвертьфіналу.
Пан Свєховский є співавтором понад 35 статей з комп’ютерних наук, а також був доповідачем на різних конференціях, від наукових, таких як AAAI та IEEE WCCI, до галузевих заходів, таких як Digital Dragons, Code Europe та Game Industry Conference. Він також є членом різних спільнот, включаючи IEEE, Польську асоціацію з обробки інформаційних технологій (PTI) та Польське товариство штучного інтелекту (PSSI).