Новини

Команда НН Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяла участь у EUniWell Moot Court з права ЄС

Студенти 4-го курсу ОП «Міжнародне право» Софія Єрмоленко, Григорій Туршуков, Богдана Черняк та Богдана Марченко взяли участь у 2-ому Муткорті з права ЄС (EUniWell Moot Court), організованому в рамках співпраці Альянсу європейських університетів EUniWell (European University for Well-Being), членом якого є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що проходив 18 та 19 березня 2024 р. в Бірмінгемському університеті (Сполучене Королівство Великобританія та Північна Ірландія). Загалом у змаганнях взяли участь команди з Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччини та Франції.

За результатами цих змагань команда НН ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка дійшла до півфіналу.

Тренувала команду к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права НН Інституту міжнародних відносин Олена Святун.

Щирі вітання команді НН Інституту міжнародних відносин #ТвійКНУ, яка гідно представила Університет на міжнародних змаганнях! Пишаємося вашими успіхами!

За матеріалами Facebook-сторінки КНУ імені Тараса Шевченка