Семінар «EUniWell 2030: стратегічне планування» (альтернативна сесія 1)

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо приєднатись до віртуального семінару та долучитись до формування майбутнього EUniWell!

Семінар, розроблений для студентів і викладачів із університетів-членів EUniWell, а також для зацікавлених членів робочих груп та арен Альянсу, пропонує унікальну можливість висловити свої ідеї та бачення. Ваша участь має вирішальне значення, оскільки Альянс планує свій шлях до подолання викликів та збагачує свій стратегічний напрям.

Порядок денний передбачатиме такі питання, як:

1. Вітання та презентація EUniWell 2030: стратегічне планування
  2. Зворотній зв’язок в секційних групах
  3. Звітування та обговорення
  4. Подальші дії

Семінар пропонується в дві альтернативні дати. Оскільки обидва семінари мають подібну структуру, ви можете обрати дату, яка найкраще відповідає вашому графіку. Зареєструйтеся на обрану вами сесію за посиланнями нижче:

• Реєстрація на Сесію 1: 19 лютого, 15:00–17:00 CET / 16:00 – 18:00 (київський час)
  • Або реєстрація на Сесію 2: 20 лютого, 11:00 – 13:00 CET / 12:00 – 14:00 (київський час)

Ознайомитися зі змістом документу «EUniWell 2030: стратегічне планування» можна за посиланням.