Новини

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала регіональну стипендію Макколла Макбейна

Студентка бакалаврату Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дарія Задорожнюк  отримала регіональну стипендію Макколла Макбейна у розмірі 10 000 канадських доларів. Цією стипендією нагороджують активних студентів із лідерськими якостями, які продемонстрували винятковий характер, активну залученість в суспільне життя, лідерський потенціал, підприємницький дух, академічні здібності та допитливість. Стипендія видається для покриття витрат на навчання на магістерській або професійній програмі денної форми в будь-якому державному університеті Канади.

Дарія — студентка хімії, яка минулий рік провела за обміном у Копенгагенському університеті в Данії. Протягом восьми місяців у Німеччині, вона була волонтером у програмі інтеграції новоприбулих, керувала маркетинговими зусиллями для організації студентського парламенту свого університету та викладала студентам хімію. Дарія також провела літо, досліджуючи мікрофлюїдні пристрої в якості стажера MITACS в Університеті Торонто Метрополітен. Вона прагне поєднати свої навички в сфері аналітичної хімії з біологічними методами.

Дарія увійшла до топ-50 міжнародних абітурієнтів із 2 250 університетів.

Стипендії Макколла Макбейна видаються із коштів, пожертвуваних у 2019 році  Джоном і Марсі МакКолл МакБейн на загальну суму у 200 млн канадських доларів, що на той час стало найбільшим одноразовим благодійним внеском в історії Канади.

Процес подання заявок на отримання стипендії буде розпочато в червні 2024 року для вступу у вересні 2025 року. Окрім 30 повністю фінансованих стипендій, буде запропоновано до 100 нагород на суму від 5 000 до 20 000 канадських доларів. Додаткову інформацію про стипендії Макколла Макбейна можна знайти на сайті.