Оголошення

Стипендії уряду Швейцарії на 2024-2025 навчальний рік

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та Україною надає для українським науковцям федеральні стипендії. Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає досьє та перевіряє його на відповідність вимогам комісії.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук:

  • Дослідницькі стипендії | Research scholarships
  • Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук | PhDscholarships
  • Стипендії для постдокторантів | Postdoctoral Scholarships

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2024-2025 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії за посиланням. Кандидати мають відповідати критеріям відбору. Стипендії для навчання на бакалаврські чи магістерські програми не надаються.

Для отримання аплікаційних документів слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії (kyiv@eda.admin.ch). Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у двох екземплярах подати (надіслати) до Посольства Швейцарії в Києві щонайпізніше до 10.12.2023.

Інформація про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії наведена на сайті.