Новини

Меморандум про співпрацю між Офісом Ради Європи в Україні та  КНУ імені Тараса Шевченка

29 серпня відбулась зустріч ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова з в.о. голови Ради Європи в Україні Оленою Литвиненко та урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Офісом Ради Європи в Україні та  Київським національним університетом імені Тараса Шевченка в рамках проєкту «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни».

Проєкт «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни» спрямований на підвищення кваліфікації нинішніх/майбутніх юристів в Україні (суддів, прокурорів, адвокатів, інших працівників суду та студентів-юристів) для ефективного застосування ними європейських стандартів у галузі прав людини, зокрема і під час війни.

«Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка займає третє місце в Україні серед навчальних закладів, що готують спеціалістів у галузі права, тож ми надзвичайно зацікавлені в співпраці з проєктом HELP та Офісом Ради Європи в Україні загалом», – поділився Володимир Бугров під час зустрічі.

Ксенія Смирнова, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво), наголосила, що ряд подібних ініціатив вже реалізовуються в Університеті, а тому набутий досвід стане великим плюсом для згаданої співпраці.

Сторони зазначили, що підписаний Меморандум сприятиме в подальшому кращій та швидшій інтеграції України до Європейського союзу, а також значно підвищить можливості для студентів КНУ імені Тараса Шевченка розвиватись в рамках проєкту HELP. Незабаром колеги побачаться в Києві для детальнішого обговорення стратегії співпраці.