Оголошення

Онлайн-курси у рамках проєкту 4EU+ for UkraineProject

Шановні студенти та викладачі!

Варшавський університет пропонує пройти безкоштовні онлайн-курси у рамках проєкту 4EU+ for UkraineProject, що фінансується Національним агентством академічних обмінів Польщі (NAWA), а саме:

Хто може пройти курси?

Викладачі та студенти університету. Учасники мають зареєструватись на платформі: https://www.coursera.org/

Що пропонують партнери?

Відшкодування вартості сертифікату, який учасник може отримати після проходження курсу та складання тесту.

Отримання сертифікату не є обов’язковим. Члени університетської спільноти можуть пройти курс та отримати нові знання з певної теми без отримання сертифікату. Однак, якщо ви зацікавлені в отриманні підтверджуючогосертифікату, партнери можуть відшкодувати його вартість для 10 учасників від університету.

Вартість сертифікату становить 49 доларів США.

 

Які умови приєднання до пропозиції?

Представник університетської спільноти, який бажає отримати сертифікат та повернути кошти за нього, має зареєструватись за покликанням, яке буде доступне до 21 серпня на 4EU+ for Ukraine website.

Реєстрація буде відкрита до 21 серпня.

 

Кваліфікаційна процедура

Вирішальне значення має черговість подачі заявок. Пріоритет буде надано студентським заявкам. Учасники, яким партнери зможуть відшкодувати вартість сертифікату, отримають електронний лист з відповідною інформацією до кінця серпня 2023 року.

Як можна отримати відшкодування?

Учасник повинен пройти курс, скласти тест, оплатити сертифікат і надіслати партнеру підтвердження оплати разом з копією сертифікату до кінця жовтня 2023 року.

Кожен курс є самостійним і триває близько 3 тижнів.