Оголошення

Erasmus+ Університет Гумбольдта в Берліні, Німеччина

До уваги студентів 3 курсів, а також магістрів 1 року навчання КНУ імені Тараса Шевченка!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій для участі у програмі кредитної мобільності з метою навчання/стажування в Університеті Гумбольдта в Берліні (Німеччина) протягом осіннього семестру академічного року 2022/2023.

Сайт університету: https://www.hu-berlin.de/de

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 30 червня 2022 року.

Cпеціальності: всі (за наявності в УГ)

Просимо звернути увагу, що викладання в УГ здійснюється переважно німецькою мовою. Мову викладання інших предметних напрямків просимо перевіряти на сайті університету.

Рівень володіння німецькою та/або англійською мовами – не нижче рівня B2.
З переліком освітніх програм УГ можна ознайомитися за посиланням:

https://www.hu-berlin.de/en/institutions

Для магістрів передбачена можливість долучитися до наукової діяльності у межах виконання проєктів MDC.

Учасники мобільності отримають фінансовий грант згідно норм програми Еразмус+

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, просимо підготувати наступний пакет документів:

 1. CV в форматі Europass
 2. Learning Agreement (draft) – заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. Поради й інструкції щодо заповнення – на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
  3.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
 3. Сертифікат про рівень володіння англійською та/або німецькою мовою (приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка:
 • English Certificate issued by KNU Language Center
 • Language Proficiency Assessment Form from Home University (за документом звертатися до свого викладача іноземної мови)
  Завантажити мовну форму за посиланням:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2266&lang=uk
 1. Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)
  із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/Інституті.
  За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності – email: mobility.knu@gmail.com.
 2. Витяг із залікової книжки, перекладений і завірений на англійську мову. Просимо надсилати виписки з оцінками на завіряння Олесі Олександрівні Сідельніковій на пошту olesia.sidelnikova@knu.ua

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Humboldt University -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту
erasmus.international@knu.ua

‼️Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: