Оголошення

До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів!?Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом осіннього семестру у 2022-2023 н. р. у Тюбінгенському університеті Еберхарда Карла (Німеччина).

ERASMUS+
Eberhard Karl University of Tübingen (GERMANY)
????

?Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 20 травня 2021 року.

?Предметні напрямки: германістика.

Сайт університету-партнера за посиланням: https://uni-tuebingen.de/universitaet/

?Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою/англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

  1. Підтвердження від свого викладача німецької про рівень знання німецької мови (не нижче рівня B2.1);
  2. Скан чи фото залікової книжки за всі завершені семестри навчання, а також переклад на англійську (просимо надсилати документи на завіряння на пошту erasmus.international@knu.ua) чи німецьку мову (за завірянням звертатися до свого викладача німецької мови) у PDF.
    Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
  3. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/CDJr1jNa8b6RfT3c8

?Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Tübingen -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua та кафедри германської філології та перекладу: tppnim@ukr.net. У мейлі в рядку ТЕМА зазначати “конкурс Тюбінген”.

❓За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.

❗️Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди, отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
***Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс. Передбачена виплата дорожнього гранту, розмір якого розраховується відповідно до відстані подорожі.
**** З додатковою інформацією стосовно перебування у Тюбінгенському університеті можна ознайомитися на сайті університету-партнера.