Про Альянс

EUniWell – European University For Well-Вeing – один із 50 європейських університетських альянсів, відібраних для фінансування Європейською Комісією в рамках програми ERASMUS+ у 2020 році. До складу EUniWell входять одинадцять університетів, а саме: Бірмінгемський університет (Великобританія), Університет Кельна (Німеччина), Університет Флоренції (Італія), Національний інститут східних мов і цивілізацій (Іналко) (Франція), Університет Констанца (Німеччина), Університет Ліннея (Швеція), Університет Мурсії (Іспанія), Нантський університет (Франція), Університет Сантьяго-де-Компостела (Іспанія), Університет Земмельвайса (Угорщина) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна). Крім того, Альянс підтримують понад 100 асоційованих партнерів з усіх секторів суспільства. Київський національний університет імені Тараса Шевченка доєднався до Альянсу у 2022 році та є його асоційованим партнером у проєкті.

У листопаді 2020 року EUniWell розпочав свою трирічну пілотну фазу, під час якої Альянс прагнув розробити спільну дослідницьку та навчальну програму з питань благополуччя, дотримуючись його основної місії – зрозуміти, покращити, виміряти та збалансувати благополуччя окремих людей, громади, довкілля та суспільства в цілому на регіональному, європейському та глобальному рівнях.

У 2023 році Європейська комісія оголосила, що Альянс EuniWell отримає фінансування в рамках ERASMUS+ European Universities Initiative, що дає можливість EUniWell розвиватися як європейському університету і надалі бути провідним голосом із питань благополуччя. Упродовж наступних чотирьох років альянс EUniWell продовжить створювати нову парадигму вищої освіти, орієнтовану на багатовимірне благополуччя на індивідуальному, суспільному та глобальному рівнях. Міждисциплінарний та міжкультурний підхід має на меті надати студентам, дослідникам, викладачам та суспільству навички та знання, необхідні для вирішення складних проблем, із якими зіштовхується суспільство сьогодні – від психічного здоров’я людей до глобальної  зміни клімату.

Офіційна сторінка Альянсу

Сторінка Альянсу у Facebook

Сторінка Альянсу на LinkedIn

 

EUniWell в КНУ

Керівник EUniWell для КНУ – Ксенія Смирнова, д.ю.н, професор, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництва)

Координатор EUniWell для КНУ – Роман Петюр, к.політ.н, доцент, начальник Відділу міжнародних зв’язків

Проєктний менеджер EUniWell для КНУ – Людмила Загоруйко, к.пед.н., доцент, провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків

Представник студенства EUniWell для КНУ: Юліана Мальчик, студентка географічного факультету

 

Адреса електронної пошти для листування: international@knu.ua

 

Оголошення та новини

Молодь, благополуччя та пандемія Covid-19 – уроки на майбутнє від Комісії з питань політики EuniWell

Запрошуємо викладачів і студентів КНУ ім. Тараса Шевченка на відкриту лекцію «Молодь, благополуччя та пандемія Covid-19 – уроки на майбутнє від Комісії з питань політики EuniWell», яка відбудеться 17 жовтня 2023 року, о 16:00 за центральноєвропейським часом / 17:00 за київським часом у рамках серії відкритих лекцій Альянсу EuniWell.

 

Візуалізація даних та візуальний сторітелінг

Запрошуємо аспірантів пройти курс з наукових комунікацій Альянсу EUniWell «Візуалізація даних та візуальний сторітелінг» та дізнатись, як перетворити складні дослідження на захоплюючі візуальні історії.

Учасники курсу зможуть:

  • Ознайомитись із типами аудиторій та їхніми потребами.
  • Визначити найбільш цікаву частину своїх досліджень.
  • Отримати досвід розробки повідомлень про свої дослідження.
  • Налагодити зв’язки з іншими молодими дослідниками з університетів-членів EUniWell.