Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
Відкриття конкурсів на стипендії DAAD для студентів, аспірантів та вчених.
В стипендіальній базі DAAD можна ознайомитися з актуальною інформацією про можливості підтримки довготривалого перебування у Німеччині студентів, випускників, науковців та викладачів від DAAD, а також пропозиції окремих інших організацій.
Заяви на більшість програм приймаються влітку-восени. Фінансування починається зазвичай із зимового семестру наступного навчального року.
Мова – німецька чи англійська.
Стипендіальна база даних за покликанням.
Додаткова інформація для українських пошукачів за покликанням.
Проєкт “Language Buddies” покликаний допомогти вченим, які постраждали від війни в Україні і яким важко публікувати свої роботи в міжнародних академічних журналах через проблеми з англійською мовою.
Мета проєкту – знайти двох науковців в одній галузі і таким чином створити систему підтримки, щоб допомогти вченим публікуватися в міжнародних журналах і тим самим зробити свій внесок у світову наукову дискусію.
Система також може бути використана для отримання інформації про тексти для грантів або розробки стратегії щодо того, де публікуватися або подавати заявки на гранти.
Це незалежний, низовий проєкт, який ґрунтується на відданості та солідарності науковців-волонтерів.
Зареєструйтесь, аби знайти свого мовного друга за покликанням.
Австралійська академія наук у партнерстві з Breakthrough Prize Foundation реалізує програму підтримки українських дослідників у відповідних галузях науки, які постраждали внаслідок війни.
Пожертва використовується для фінансування двох різних заходів, кожен з яких пропонує практичну підтримку для продовження науково-технічної діяльності українських вчених.
Детальніше за покликанням.
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень, учасники, які пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін. Програма стажування доступна в більш ніж 70 університетах Канади.
Подати заявку на участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine можуть студенти 3 та 4 курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Mitacs повністю фінансує 600 науково-дослідних стажувань для України протягом 2022-2024 рр. Програма покриває переліт, проживання, харчування, медичне страхування та низку активностей для аплікантів.
Подати заявку на участь та докладніше ознайомитися з програмою можна за покликанням.
7 вересня 2023 року о 15:00 відбудеться вебінар на тему “Запитання та відповіді щодо програми Mitacs GRI 2024”. Захід буде цікавий студентам та викладачам різних галузей українських університетів.
Участь у вебінарі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за лінком.
Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та Україною надає для українським науковцям федеральні стипендії. Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає досьє та перевіряє його на відповідність вимогам комісії.
Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук:
Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2024-2025 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії за покликанням. Кандидати мають відповідати критеріям відбору. Стипендії для навчання на бакалаврські чи магістерські програми не надаються.
Для отримання аплікаційних документів слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії (kyiv@eda.admin.ch). Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у двох екземплярах подати (надіслати) до Посольства Швейцарії в Києві щонайпізніше до 10.12.2023.
Інформація про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії наведена на сайті.