Оголошення

Програма Mitacs Globalink Research Internship

7 вересня 2023 року о 15:00 відбудеться вебінар на тему “Запитання та відповіді щодо програми Mitacs GRI 2024”. Захід буде цікавий студентам та викладачам різних галузей українських університетів.

Участь у вебінарі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за лінком.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень, учасники, які пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін. Програма стажування доступна в більш ніж 70 університетах Канади.

Подати заявку на участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine можуть студенти 3 та 4 курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Mitacs повністю фінансує 600 науково-дослідних стажувань для України протягом 2022-2024 рр. Програма покриває переліт, проживання, харчування, медичне страхування та низку активностей для аплікантів.

Подати заявку на участь та докладніше ознайомитися з програмою можна за посиланням.